Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Sołectwa

Sołectwo wsi Błotnia
Sołtys: Andrzej Klonowski
Błotnia 20, 83-041 Mierzeszyn
soltys_blotnia@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 667-491-044

Rada Sołecka:
– Edyta Klonowska
– Roman Turek
– Maria Temberska
– Sławomir Rywacki
– Leszek Łojewski
– Dariusz Duszka

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Cząstkowo
Sołtys: Beata Wajsbrot
83-042 Ełganowo, Cząstkowo 12
soltys_czastkowo@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 608-640-537

Rada Sołecka:
– Krystian Bednarski
– Angelika Animucka
– Marlena Orzechowska
– Dariusz Wajsbrot

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Czerniewo
Sołtys: Agnieszka Rogalska
Czerniewo, 83-042 Ełganowo
soltys_czerniewo@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 608-370-543

Rada Sołecka:
– Bartłomiej Dończyk
– Natalia Konarzewska
– Józef Zulewski
– Piotr Zulewski

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Domachowo
Sołtys: Krzysztof Pepliński
83-041 Mierzeszyn, Domachowo 17B/8
soltys_domachowo@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 693-340-414

Rada Sołecka:
– Gębka Zbigniew
– Marcin Kalczyński
– Radosław Niemczyk
– Dorota Łyskowska
– Bartosz Sela
– Anna Szafrańska

Statut wsi>>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Drzewina
Sołtys: Sołtys: Konrad Seredyński
Drzewina 8, 83-041 Mierzeszyn
soltys_drzewina@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 698-843-075

Rada Sołecka:
– Roman Kąkol
– Tomasz Lewandowski
– Paweł Masłowiecki
– Marek Sprenger

Statut wsi>>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Graniczna Wieś
Sołtys: Barbara Pelewska
Graniczna Wieś, Gdańska 13, 83-042 Ełganowo
soltys_granicznawies@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 608-411-460

Rada Sołecka:
– Anna Gajewska,
– Grzegorz Dębek,
– Marcin Lipa
– Sebastian Schutzmann

Statut wsi>>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Ełganowo
Sołtys: Franciszek Surma
83-042 Ełganowo, ul. Macierzy Szkolnej 7
soltys_elganowo@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 693-701-572

Rada Sołecka:
– Żaneta Krauze
– Tomasz Kwiatek
– Wojciech Skierka
– Tomasz Zajączkowski
– Karol Kusaj
– Łukasz Surma

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Gołębiewo Wielkie
Sołtys: Piotr Jędras
ul. Jaśminowa 25A
soltys_golebiewowielkie@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 601-439-523

Rada Sołecka:
– Anna Stosio
– Ewa Czerw
– Kamila Jędras
– Danuta Makowska
– Grzegorz Żukowski

Statut wsi>>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Gołębiewo Średnie
Sołtys: Daniel Fedak
Gołębiewo Średnie 45
soltys_golebiewosrednie@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 511-030-412

Rada Sołecka:
– Tomasz Gościniak
– Ilona Kwiatek
– Agnieszka Morawska
– Adam Retza
– Marcin Turzyński
– Katarzyna Węgielewska

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Gołębiewko
Sołtys: Łucja Fibik
83-209 Godziszewo, Gołębiewko 6
soltys_golebiewko@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 663-829-632

Rada Sołecka:
– Janina Fierek
– Marila Łabędzka
– Wioleta Maliszewska
– Kazimierz Miszker
– Halina Radziszewska
– Krystyna Radziszewska

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Klępiny
Sołtys: Marta Grzesiuk
83-033 Sobowidz, Klępiny 10A
soltys_klepiny@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 605-614-388

Rada Sołecka:
– Barbara Mańka
– Marek Karnath
– Joanna Onoszko-Lul,
– Sabina Rosanowska

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Kaczki
Sołtys: Justyna Perka
ul. Parkowa 40, 83-043 Kaczki
soltys_kaczki@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 500-298-066

Rada Sołecka:
– Sylwester Bogdan
– Edward Kędziora
– Adam Grabiński
– Marek Kolowski
– Maria Grabińska
– Taras Kubrak

 

Statut wsi>>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Kleszczewo
Sołtys: Jan Selka
83-034 Trąbki Wielkie, ul. Spacerowa 10
soltys_kleszczewo@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 602-123-424

Rada Sołecka:
– Katarzyna Jagodzińska
– Ryszard Kula
– Piotr Latoszewski
– Mariusz Pułkowski
– Mariola Szymichowska
– Barbara Ziemian

Statut wsi>>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Kłodawa
Sołtys: Krystian Sadowski
83-035 Kłodawa, Gdańska 20
soltys_klodawa@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 517-136-949

Rada Sołecka:
– Kamil Babiński
– Kamila Beyer
– Jarosław Czyrson
– Krystyna Cholewińska
– Adam Sadowski
– Weronika Sulewska- Czerwiński

Statut wsi>>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Łaguszewo
Sołtys: Krzewska Karolina
83-034 Trąbki Wielkie, Łaguszewo 4/4
soltys_laguszewo@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 58 683-75-54, 508-281-275

Rada Sołecka:
– Patrycja Głowienka
– Halina Wrocławska
– Monika Piechocińska
– Joanna Grzębska

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Mierzeszyn
Sołtys: Małgorzata Góra
83-041 Mierzeszyn,
soltys_mierzeszyn@trabkiw.ug.gov.pl
tel.

Rada Sołecka:
– Justyna Wołoszyk
– Aleksandra Szafrańska
– Emilia Wrońska
– Marcin Butowski
– Michał Baltrucas
– Kamil Kraiński

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Pawłowo
Sołtys: Anna Mulawa
83-041 Mierzeszyn, Pawłowo 18/11
soltys_pawlowo@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 608-875-233

Rada Sołecka:
– Jacek Karasek
– Danuta Grulkowska
– Henryk Lejk
– Roman Bogdanowicz

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Postołowo
Sołtys: Krzysztof Leśko
83-042 Ełganowo, Postołowo 30
soltys_postolowo@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 665-575-859

Rada Sołecka:
– Artur Shoewe
– Łukasz Lis
– Tatjana Marocka
– Iwona Waśkiewicz
– Aneta Hapoń

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Rościszewo
Sołtys: Andrzej Mączyński
83-209 Godziszewo, Rościszewo 17
soltys_rosciszewo@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 512-458-269

Rada Sołecka:
– Sebastian Saldat
– Edyta Kryże
– Krzysztof Ziarkowski
– Anna Mączyńska
– Beata Mączyńska
– Ewelina Pawlak

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Sobowidz
Sołtys: Krzysztof Łoński
ul. Dworcowa 7/2 Sobowidz
soltys_sobowidz@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 666-927-728

Rada Sołecka:
– Wiesław Bieżuński
– Anna Karkocha
– Anna Kicińska
– Żaneta Kopeć
– Krzysztof Piepiórka
– Sławomir Zdun

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Trąbki Małe
Sołtys: Władysław Kanka
wladyslawkanka@wp.pl
soltys_trabkimale@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 798-450-326

Rada Sołecka:
– Karina Kęsy
– Artur Rosakowski
– Andrzej Nowacki
– Kazimierz Miernik
– Halina Bielińska
– Krystyna Jaśkiewicz

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Trąbki Wielkie
Sołtys: Wioleta Fydrych
Trąbki Wielkie, ul. Jaworowa 5
soltys_trabkiwielkie@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 791-355-800

Rada Sołecka:
– Tomasz Ossowski
– Bogdan Bartoszewicz
– Michał Wieczorek
– Zofia Garbowska
– Emilia Dyksa
– Krzysztof Stępień

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Zaskoczyn
Sołtys: Krzysztof Barański
soltys_zaskoczyn@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 696-054-121

Rada Sołecka:
– Ewa Dawidowska
– Beata Gorzelańczyk-Walczyna
– Anna Borkowska
– Adam Chodowski
– Mirosław Borkowski
– Beata Chodowska

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Zła Wieś
Sołtys: Sołtys: Leszek Skowron
83-035 Kłodawa, Zła Wieś 12
soltys_zlawies@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 669-404-641

Rada Sołecka:
– Andrzej Kostek
– Anna Osowska
– Ewa Cholewińska
– Wojciech Koza
– Krzysztof Koza

Statut wsi >
Plan odnowy miejscowości >>

Sołectwo wsi Warcz
Sołtys: Adam Wicki
83-041 Mierzeszyn, Warcz 16A
soltys_warcz@trabkiw.ug.gov.pl
tel. 792-889-316

Rada Sołecka:
– Adam Niemc
– Adam Górski
– Karolina Ciurzyńska
– Mateusz Dobrowolski

Statut wsi >>
Plan odnowy miejscowości >>

Accessibility