Zawiadomienie o postanowieniu dot. budowy elektrowni słonecznej „Czerniewo 2“ o mocy 18 MW

Wójt Gminy Trąbki Wielkie zawiadamia strony postępowania, że dnia 19 kwietnia 2024 r. zostało wydane postanowienie nakładające obowiązek przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia oraz zawieszające wszczęte postępowanie do czasu przedłożenia przez wnioskodawcę raportu o oddziaływania na środowisko w ramach wszczętego postępowania na wniosek MG SOLAR 6 Sp. z o.o., ul. Sadowa 27 28-300 Jędrzejów reprezentowanej przez Mariusza Glitę dla przedsięwzięcia polegającego na budowie elektrowni słonecznej „Czerniewo 2“ o mocy 18 MW wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce ewidencyjnej nr 17/1 obręb Graniczna Wieś.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab