Zawiadomienie dot. budowy stawu do celów rolniczych, dz. nr 316/16 Gołębiewo Wielkie

Wójt Gminy Trąbki Wielkie zawiadamia strony postępowania, że dnia 22 kwietnia 2024 r. zostało wydane postanowienie znak OŚ.6220.9.15.2023, nakładające obowiązek przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia, którego wnioskodawcą jest Tomasz Łącki w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie stawu do celów rolniczych w Gołębiewie Wielkim, na działce nr 316/16 obręb Gołębiewo, gmina Trąbki Wielkie a także postanowienie znak OŚ.6220.9.16.2023 zawieszające wszczęte postępowanie do czasu przedłożenia przez wnioskodawcę raportu o oddziaływania na środowisko.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab