„Moja Mała Ojczyzna – tu mieszkam ……” Wystawa prac w Uehlfeld

„Meine Kleine Heimat – hier wohne ich…”
„Moja Mała Ojczyzna – tu mieszkam…”
II edycja konkursu plastycznego

W trakcie wizyty delegacji przedstawicieli naszej gminy w partnerskiej, niemieckiej Gminie Uehlfeld odbyła się pokonkursowa wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży naszych gmin. Konkurs plastyczny był pod patronatem Burmistrza Gminy Uehlfeld – Wernera Stockera i Wójta Gminy Trąbki Wielkie – Błażeja Konkola.

Nagrody dla dzieci niemieckich, ufundował Wójt Gminy Trąbki Wielkie. Zostały wręczone wraz z dyplomami podczas wystawy, która była jednym z celów naszych wspólnych działań.
Wystawa pokonkursowa prac plastycznych, odbędzie się również w naszej gminie podczas tegorocznych dożynek, a dzieciom i młodzieży nagrodzonej z naszej gminy zostaną wręczone nagrody i dyplomy przez Burmistrza Gminy Uehlfeld. Taki konkurs plastyczny odbył się po raz drugi w trakcie naszej współpracy.

Koordynatorzy Konkursu – Irena Weiherer i Aleksandra Nowogrodzka

Wybrane prace: