Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2023

118 osób wzięło udział w wydarzeniu pn. „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Start i meta zlokalizowane były przy leśniczówce Leśnictwa Trąbki. Startowano na 4 dystansach. Dystans rodzinny, obligatoryjny, 1963 metry pokonał jako pierwszy Stanisław Torbicki z Ełganowa. Na dystansie 3,5 km zwyciężył Filip Szwemiński z Kaczek, na dystansie 6,4 km – Sylwester Bednarski z Koszwał, a na 9,7 km – Tomasz Świątkowski z Kłodawy. Wszyscy uczestnicy Biegu otrzymali okolicznościowe koszulki, a na mecie medale z rąk Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Dziękujemy za udział wszystkim uczestniczkom i uczestnikom. Dziękujemy także za pomoc w organizacji Biegu: Nadleśnictwo Kolbudy, Lasy Państwowe OSP KSRG Trąbki Wielkie OSP Ełganowo O K S i B P WCR Gdańsk Fundacja Pan Władek Red Bull Piekarnia Sobowidz Ryszard Dominowski 11 Trąbkowska Drużyna Harcerska „Cegły” im. Anny Burdówny