SENIORZY Z TRĄBEK WIELKICH NA SENIORIADZIE W KOLBUDACH

🔴Klub Seniora „Zawsze Modzi” z Trąbek Wielkich zajął IV miejsce w IV Senioradzie pn. „Kolbudy Senior Challenge” o Puchar Wójta Gminy Kolbudy.
⚽Nasi seniorzy wzięli udział w siedmiu konkurencjach: slalom piłkarski, rzuty kółkami hula-hoop do celu, przekazywanie kółka ringo za pomocą tyczek o długości 1m, strzały piłką do bramki, kręgle fińskie, rzuty piłką palantową do kosza i strzelanie z łuków do tarczy. ⛹️‍♂️Współzawodnictwo było prowadzone drużynowo (sześcioosobowa drużyna pokonywała każdą konkurencję na czas lub zdobywała jak największą ilość punktów).
🦸‍♂️Gminę Trąbki Wielkie reprezentowali: Teresa Dudek, Bożena Szewczyk , Bożena Szubińska, Krystyna Ronowicz, Ryszard Kamiński, Benedykt Brandt, Kazimierz Porembski, Wiesław Kempa.
🏆Klasyfikacja generalna wygląda następująco:
🥇I miejsce KS „ Nasz Czas” Bąkowo – 61 pkt
🥈II miejsce KS „Przywidzki Łabędź” Przywidz – 52 pkt
🥈II miejsce ex aequo DDP „Wajdeloty” Gdańsk – 52 pkt
🎖IV miejsce KS „Zawsze Młodzi” Trąbki Wielkie – 50 pkt
🎖V miejsce KS „A teraz My” Kowale – 48 pkt
🎖VI miejsce KS „Sani Swoi” Kolbudy – 40 pkt
🎖VII miejsce DPS „Sopocianie” Sopot – 29 pkt
🎖VIII miejsce DPS „Ostoja” Gdańsk – 27 pkt.
🎖IX miejsce DPS „Polanki” Gdańsk – 23 pkt.
📸Relacja i zdjęcia: Wiesław Kempa