SENIORZY Z KOMPUTEREM ZA PAN BRAT

Seniorzy z kłodawskiego klubu są „silni siłą dwóch rzek i jednego wodospadu” (oficjalne motto klubu) i pewnie dlatego bez wahania podjęli się komputerowego wyzwania. Z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, wzięli udział w szkoleniu komputerowym. Spotkania odbywały się w ramach programu MEW@, którego celem jest rozwoju kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa pomorskiego zagrożonych wykluczeniem cyfrowym zastosowaniem działań szkoleniowych. Szkolenie składało się podstawowego kursu komputerowego i animacji praktycznych zastosowań umiejętności cyfrowych przez seniorów 65+. Dzisiaj odbyło się wręczenie dyplomów. Każdy z uczestników otrzymał również tablet do dalszego rozwoju umiejętności cyfrowych. Serdecznie gratulujemy!
Gminę do projektu zgłosił Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trąbkach Wielkich.
Projekt dofinansowany ze środków UE.