Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze grup A i C

7 września 2019 roku godz. 900, na stadionie w Trąbkach Wielkich odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i z całego Powiatu Gdańskiego brało udział sześć drużyn.

Komisję Sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP Pruszcz Gdański. Wszystkie jednostki brały udział w sztafecie i ćwiczeniu bojowym, a po podsumowaniu tych dwóch konkurencji klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – OSP Rościszewo – 98,76 pkt
II miejsce – OSP Sobowidz -121,03 pkt
III miejsce – OSP Pręgowo – 135,78 pkt
IV miejsce – OSP Cedry Wielkie – 154,25 pkt
V miejsce – OSP Suchy Dąb -161,02 pkt.

Grupa „C” Kobiece Drużyny Pożarnicze:

I miejsce – OSP Ełganowo- 133,75 pkt.

Puchary i nagrody dla zwycięskich drużyn wręczali Starosta Powiatu Marian Cichon, Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim mł.bryg. Jan Chodukiewicz i przedstawiciel Zarządu Powiatowego Związku OSP Jarosław Dutkowski.