UMOWA NA ŁĄKOWĄ I AZALIOWĄ

🚧Dzisiaj (24.11.2023) Zastępca Wójta Gminy Trąbki Wielkie Jan Wiczling podpisał umowę z Flize Gres Spółka z o.o. z Prokowa na wykonanie zadania pt. „Przebudowa dróg gminnych”:
🚗cz. 1: Przebudowa ulicy Łąkowej w Mierzeszynie (161 867,25 zł). Finansowana w formule „1+3”. 1/4 środków pochodzi z darowizn prywatnych przekazanych na ten cel przez mieszkańców. 3/4 środków pochodzi z budżetu gminy. Zostanie wykonana droga z płyt drogowych betonowych pełnych (MON).
🚕cz. 2: Przebudowa ulicy Azaliowej w Gołębiewie Wielkim (40 470,74 zł). Zadanie jest finansowane z Funduszu Sołeckiego, również w formule „1+3” (1zł z Funduszu Sołeckiego i 3 zł bezpośrednio z budżetu Gminy Trąbki Wielkie). Powstanie droga z płyt typu JOMB.
🚦Inwestycję będą wykonane w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy.