Dofinansowanie kosztów inwestycji z ochrony środowiska

Wójt Gminy Trąbki Wielkie informuje iż od 2 stycznia 2023 r. rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej na:
– budowę przydomowej oczyszczalni ścieków
– zakup z montażem pieca gazowego, pomp ciepła o COP nie mniejszym niż 3,5, kolektorów słonecznych
– zakupie z montażem ogniw fotowoltaicznych o mocy w przedziale od 2 kW do 5 kW

Wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami można składać do wyczerpania środków w budżecie, a realizację zadania należy wykonać i rozliczyć do 15 listopada 2023r.

Formularz wniosku wraz z regulaminem udzielania dotacji  dostępny jest w Urzędzie Gminy Trąbki Wielkie i na stronie internetowej gminy: link >>

UWAGA:
Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z otrzymaniem dofinansowania. O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność złożenia kompletnego wniosku.