Magiczne Kamienie z Klępińskich Pól

Magiczne Kamienie z Klępińskich Pól, okazały się niezwykle oryginalnym prezentem dla naszej partnerskiej Gminy Uehlfeld. Uczestnicy Sekcji Plastycznej GOKSiR Trąbki Wielkie, w ramach projektu, wykonali swoje malarskie prace na kamieniach. Kamienie zostały zebrane przez Panią Danutę Kamińską z Klępin, której bardzo dziękujemy za wsparcie projektu „Jaki piękny jest świat”, (należy zaznaczyć, że kamienie charakteryzują się ciekawymi kształtami). Wszystkie pudełka, w których zostały zapakowane kamienie, otrzymały swoje „drugie życie” w myśl zasad ekologicznych. Dzisiaj Magiczne Kamienie z Klępińskich Pól zdobią biurka, szafki, stoliki, parapety okien w partnerskiej Gminie Uehlfeld, przypominając o partnerskiej Gminie Trąbki Wielkie.

Aleksandra Nowogrodzka