MAŁY CZŁOWIEK W GMINIE TRĄBKI WIELKIE 2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o akcji powitania najmłodszych mieszkańców Gminy Trąbki Wielkie, którzy przyszli na świat w II połowie 2021 roku.
🎁W zeszłym roku powitaliśmy już 62 maluszków urodzonych w pierwszym półroczu 2021 roku. Wójt Gminy Trąbki Wielkie wręczył wtedy osobiście prezenty dzieciom w Trąbkach Wielkich, w Sobowidzu i w Mierzeszynie.
🧸W tym rozdaniu Wójt Błażej Konkol odwiedził dzieci w Granicznej Wsi, Cząstkowie i Postołowie. W ramach pakietu dziecko otrzymuje imienny dyplom, imienną Kartę do Kultury, kolorowankę z kredkami, kosmetyki, kocyk.
👣Prezenty już trafiły lub w najbliższym czasie trafią do wszystkich 70 dzieci z terenu naszej gminy urodzonych w okresie od lipca do grudnia 2021 roku.💝😃