Informacja dotycząca konkursu – Granty PPGR

W związku z opublikowaniem listy wniosków grantowych wybranych do dofinansowania w ramach projektu „Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin popeegerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” informujemy, że Gminie Trąbki Wielkie został przyznany grant w wysokości 620000,00 PLN. Jednocześnie Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) poinformowało o zmianach w dokumentacji konkursowej. W regulaminie konkursu dokonano zmniejszenia stawki za jednostkę komputera z 3500,00 na 2500,00 PLN lub laptopa oraz zmniejszenie stawki z 1500,00 na 1000,00 PLN za zakup tabletu. Po podpisaniu stosownej umowy o powierzenie grantu i otrzymaniu środków zostanie przeprowadzone postępowanie zakupowe na zakup sprzętu komputerowego. Dalsze informacje będą przekazywane na bieżąco na stronie internetowej Gminy.