Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka – 1 czerwca, w tym roku przypada w poniedziałek. Zapewne byłoby niezwykle miło gdybyśmy ten czas spędzili razem, wśród rówieśników w przedszkolu, w szkole, wszystkie wydarzenia miały być dedykowane dla was, zapewne byłyby gry, zabawy, słodkości, festyny a potem w domach rodzinnych w miłej atmosferze świętowalibyście ten dzień. Jednakże nie możemy tak spędzić tego czasu, ponieważ ogranicza nas wszystkich epidemia i musimy stosować się do zaleceń. Jesteśmy przekonani, że ten Dzień Dziecka spędzicie w swoich rodzinach niezwykle przyjemnie i zapamiętacie go na bardzo długo. Ten dzień, to najbardziej wyczekiwane przez dzieci święto. Dzień w którym czujcie się bardzo kochani i ważni dla swoich rodziców, otoczeni serdecznością rodziny, a także nas, naszej społeczności Gminy Trąbki Wielkie.

W tym pięknym i wspaniałym dniu życzymy Wam radości, szczęścia, pomyślności, zdrowia uśmiechu na co dzień. Życzymy Wam spełnienia najskrytszych marzeń, abyście byli zdrowi, radośni, pełni zapału i pomysłów. Przed Wami cały świat, cieszcie się i radujcie!

Błażej Konkol Wójt Gminy Trąbki Wielkie
Zbigniew Leszczyński Przewodniczący Rady Gminy Trąbki Wielkie

Leszek Orczykowski Dyrektor GOKSiR w Trąbkach Wielkich

Anna Tysler Dyrektor Przedszkola im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich