Spotkanie oświatowe

20.02.2020 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Trąbki Wielkie odbyło się spotkanie Wójta Błażeja Konkola i Kierownika Zespołu Oświaty Patrycji Jereczek z Dyrektorami wszystkich placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Trąbki Wielkie.
Tematyką spotkania były sprawy bieżące związane z działalnością oświatową, w tym rekrutacja do klasy pierwszej, oddziałów przedszkolnych i przedszkola. Wójt Gminy poinformował wszystkich o trwających pracach remontowych w tzw. małej szkole w Trąbkach Wielkich dzięki którym, z dniem 1 września 2020, powstaną nowe miejsca przedszkolne. Omawiano również wnioski ze spotkania dialogowego oraz poinformowano o projekcie uchwały w sprawie przyjęcia programu wsparcia edukacyjnej działalności szkół „Grant oświatowy w Gminie Trąbki Wielkie”