Dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Trąbki Wielkie ogłasza DODATKOWY nabór wniosków o dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej na:
– budowę przydomowych oczyszczalni ścieków
– zakup z montażem pompy ciepła lub kolektorów słonecznych
– zakup z montażem pieca gazowego (wyłącznie w przypadku zmiany ogrzewania węglowego na gazowe);
– utylizację pokryć dachowych i elewacji wykonanych z azbestu

Wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami można składać do wyczerpania środków w budżecie, a realizację zadania należy wykonać i rozliczyć do 15 listopada 2019 r.

Formularz wniosku dostępny jest w Urzędzie Gminy Trąbki Wielkie i na stronie internetowej gminy link >>
Wszelkie informacje dot. dofinansowania można uzyskać pod nr tel. 512 006 372

UWAGA:

Regulamin dotacji określa Uchwała Rady Gminy Trąbki Wielkie Nr V/30/2019 z dnia 29.01.2019 r. Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z otrzymaniem dofinansowania. O zakwalifikowaniu do udzielenia dotacji decydować będzie kolejność złożenia kompletnego wniosku.