ZMIANY W DPS „LEŚNY” W ZASKOCZYNIE

Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol podziękował Dyrektorowi DPS „Leśny” w Zaskoczynie Panu Waldemarowi Dowgiertowi za wieloletnią współpracę, w trakcie której odznaczał się profesjonalizmem oraz wielkim sercem i poświęceniem na rzecz Mieszkańców DPS „Leśny” i całego Personelu.
Przy tej okazji gratulujemy i dziękujemy za wszystkie sukcesy, które odniósł Pan Dyrektor podczas pracy w Zaskoczynie. To w pewnej części sukcesy również lokalnej społeczności, dla której DPS „Leśny” jest miejscem wyjątkowej pracy i służby. Inwestycje takie jak renowacja rzeźby „Macierzyństwo”, troska o budynek historyczny oraz rozbudowa ośrodka są również wielką radością Gminy Trąbki Wielkie, dumnej z tego, że na jej terenie jest tak piękny i zadbany obiekt. Życzymy wszystkiego najlepszego!
Następcy, Panu Ryszardowi Rywackiemu, przesyłamy najserdeczniejsze gratulacje i życzenia powodzenia, wielu sukcesów i realizacji planów związanych z DPS „Leśny” w Zaskoczynie.