Sesja absolutoryjna Rady Gminy Trąbki Wielkie

W piątek 25 czerwca 2021 roku odbyła się sesja absolutoryjna Rady Gminy Trąbki Wielkie.
🟠Podczas kilkugodzinnych obrad kierownicy poszczególnych wydziałów i jednostek (Zespół Oświaty, ZGKiM, GBP, GOKSiR, GOZ, GOPS, OSP, GKRPA) oraz Komisariat Policji w Trąbkach Wielkich przedstawili relację z działalności w 2020 roku.
🟡Wójt Gminy Trąbki Wielkie przedstawił sprawozdanie budżetowe oraz raport o stanie gminy, który radni przedyskutowali. Następnie przystąpili do głosowania, w wyniku którego Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol jednogłośnie uzyskał absolutorium za pracę w 2020 roku.
🟢Sesja absolutoryjna była wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol oraz Przewodniczący Rady Gminy Trąbki Wielkie Zbigniew Leszczyński wraz z radnymi wręczyli, podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz samorządu Gminy Trąbki Wielkie.
Podziękowania otrzymali:
– Grażyna Wysiecka za 13 lat kierowania Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Trąbkach Wielkich;
Karol Kozak za 9 lat kierowania Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Trąbkach Wielkich;
Krzysztof Kraiński Prezes OSP Mierzeszyn za 18 lat kierowania jednostką.
Dziękujemy Wam za Wasze poświecenie i zaangażowanie. Życzymy realizacji dalszych planów oraz spełnienia marzeń. Niech czas emerytury będzie czasem spędzonym w gronie najbliższych, pełnym miłości, radości, szacunku i satysfakcji. Wszystkiego najlepszego!