Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Pozyskaliśmy środki zewnętrzne

W trudnym czasie pandemii koronawirusa mamy dla Państwa bardzo dobre wiadomości. Z ogromną radością przekazujemy informację o pozyskanych przez Gminę Trąbki Wielkie środkach zewnętrznych na szeroki wachlarz działań. Środki, o łącznej wysokości prawie 630 tys. zł, przyznano nam na:

przebudowę drogi gminnej w Kłodawie (ul. Szkolna, 0,9 km, całość zadania wyceniana jest na ok 1 mln zł, z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych 2020 otrzymamy 411 tys. zł )

przebudowę ul. ks. S.Frelichowskiego w Granicznej Wsi (0,8 km, całość zadania wyceniana jest na 427 tys., z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych w Urzędzie Marszałkowskim otrzymamy na ten cel blisko 92 tys. zł. oraz z Nadleśnictwa Kolbudy 30 tys. zł)

budowę boiska do koszykówki i ogrodzenie w Błotni w ramach programu Aktywne Sołectwo Pomorskie. Urząd Marszałkowski przyznał na ten cel 10 tys. zł.

usuwanie Barszczu Sosnowskiego na terenie Gminy Trąbki Wielkie. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wesprze nas kwotą 15 tys. zł.

zakup nowego sprzętu komputerowego do naszych szkół w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Wsparcie wynosi 70 tys. zł.

Dodatkowo jesteśmy w trakcie uzupełniania wniosku na budowę sieci kanalizacyjnej w Kłodawie. Wartość wnioskowanej pomocy wynosi 2 000 000 zł. Robimy wszystko, żeby nam się to udało. Trzymajcie kciuki

Accessibility