Posiedzenie Zarządu Gminnego Związku OSP w Trąbkach Wielkich

Dzisiaj, w sali obrad Rady Gminy Trąbki Wielkie, odbyło się posiedzenie Zarządu Gminnego Związku OSP w Trąbkach Wielkich. Jednym z głównych punktów spotkania naszych druhów było uroczyste wręczenie decyzji o przedłużeniu obecności jednostki OSP Mierzeszyn w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Decyzję z rąk mł. bryg. Jana Chodukiewicza Komendanta Powiatowego PSP w Pruszczu Gdańskim odebrał Krzysztof Kraiński Prezes OSP Mierzeszyn. Uroczystemu wręczeniu towarzyszyli Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol oraz Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej kpt. Dariusz Olcen wraz reprezentacjami wszystkich gminnych jednostek OSP. Jednostce OSP Mierzeszyn serdecznie gratulujemy i życzymy tyle samo szczęśliwych powrotów z akcji ile wyjazdów.