Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

POLSKO – UKRAIŃSKI PIKNIK W TRĄBKACH WIELKICH

🟢Z inicjatywy obywateli Ukrainy, którzy zamieszkują Powiat Gdański, odbyła się w Trąbkach Wielkich wiosenna akcja sprzątania świata. Jest to wyraz Ich wdzięczności za gościnę i pomoc.
🔵Nasi goście z Ukrainy wspólnie z Urzędem Gminy Trąbki Wielkie i Zakładem Gospodarki Komunalnej w Trąbkach Wielkich zebrali śmieci, pograbili liście i miło spędzili wspólnie czas. Dzieci w tym czasie malowały kolorowanki.🎨
🌞Piknik pozwolił uczestnikom oderwać myśli od problemów i myśli dnia codziennego oraz połączył przyjemne z pożytecznym. Była to również okazja do rozmów i do integracji z naszymi gośćmi. Pogoda wyjątkowo nam dopisała, a promienie słońca wyzwoliły w nas wiele pozytywnej energii.🥳🙂
👨‍🍳🚒Gdy cała drużyna skończyła pracę, strażacy z Ochotnicza Straż Pożarna w Sobowidzu – OSP Sobowidz rozpalili przed Domem Pielgrzyma grilla i zaserwowali złociste kiełbaski.
🍭Na koniec Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konol i Komendant Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich asp. szt. Adam Baczewski w podziękowaniu za pomoc rozdali naszym gościom z Ukrainy pamiątkowe gadżety i słodycze.
💛💙❤️🤍Dla obu stron była to świetna przygoda i bardzo dobre radosne spotkanie.😀Dziękujemy serdecznie! Дуже дякую!👍👏💪

Accessibility