Platynowy jubileusz Honorowych Obywateli Gminy Trąbki Wielkie

Ks. Edward Szymański i ks. Gerard Borys, Honorowi Obywatele Gminy Trąbki Wielkie, świętowali dzisiaj 55. rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Z tej okazji uroczysta Msza Święta odbyła się w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku – Chełmie. Przedstawiciele Gminy Trąbki Wielkie: Wójt Gminy Błażej Konkol, Przewodniczący Rady Gminy Zbigniew Leszczyński oraz były Przewodniczący Rady Gminy Józef Sroka, wręczyli szanownym Jubilatom pamiątkowe statuetki, kwiaty i złożyli najserdeczniejsze życzenia. Warto dodać, że niedawno (ks. Edward 5 kwietnia, a ks. Gerard 2 czerwca) nasi Jubilaci świętowali 80. urodziny. Tym goręcej dołączamy się do najlepszych życzeń zdrowia oraz sił do pełnienia dalszej posługi.