GROSZ DO GROSZA I BĘDZIE…INWESTYCJA

🧩Przed nami pierwszy kwartał nowego roku, a to oznacza że każdy z nas musi złożyć zeznanie podatkowe (PIT). To co w nim wpiszemy ma ogromne znaczenie, również dla budżetu Twojej Gminy Trąbki Wielkie.
🧮Rubryka, w której podajesz Gminę Trąbki Wielkie, decyduje o tym, że część środków z Twoich podatków zasili budżet Twojej Gminy i pozwoli nam na realizację takich zadań jak m.in. 🏗budowa dróg gminnych, chodników, oświetlenia, wodociagów i kanalizacji, oświata lub opieka zdrowotna.
✍️Przy wypełanianiu PIT-u pamiętaj o tym, że mieszkasz w Gminie Trąbki Wielkie. To układanka, w której każdy PIT ma wielkie znaczenie! Razem z pozostałymi 11 000 mieszkańcami decydujesz czy będzie kompletna.
🧩Możesz skorzystać z platformy do rozliczania PIT-ów.
🧩Kolejną rzeczą, która nic nas nie kosztuje a może się wydarzyć
dzięki Twojemu jednemu wpisowi, to wsparcie dla organizacji pozarządowych. Przekaż 1️⃣% podatku dla działających w naszej gminie Organizacji Pożytku Publicznego lub innych, których działalność chcesz wesprzeć. Wystarczy podać nr KRS i cel szczegółowy.

Przekaż 1% w gminie Trąbki Wielkie

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki.