Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

GOKSIR Z GRANTEM OD PSE NA WYPOSAŻENIE SALI WIDOWISKOWEJ

Projekt GOKSiR dotyczący zakupu wyposażenia sali widowiskowej w Trąbkach Wielkich zyskał uznanie Komisji przyznającej granty w ramach pierwszej tury IV edycji dobrosąsiedzkiego programu grantowego “WzMOCnij Swoje Otoczenie”, którego organizatorem są Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Konstancinie – Jeziornie. Przyznany grant w wysokości 19990 zł zostanie przeznaczony na zakup: ekranu elektrycznego, projektora, routera z funkcją wi-fi, amplitunera audio/video, wzmacniacza do nagłośnienia konferencyjnego, głośników scenicznych i mikrofonów. Komisja doceniła, że projekt ma charakter długotrwały, uatrakcyjni organizację wydarzeń kulturalnych i pozytywnie wpłynie na rozwój Gminy Trąbki Wielkie.
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.
Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl

Accessibility