Sięgnij po wiedzę ekspertów i praktyków biznesu podczas Forum Przedsiębiorstw
Rozpoczynamy się zapisy na
Forum Przedsiębiorstw! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem zaangażowanym w procesy zarządzania i nastawionym na rozwijanie swojej firmy, nie może zabraknąć ciebie na tym wydarzeniu. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się 29 maja (środa) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Wójt Gminy Trąbki Wielkie informuje, że w związku z remontem drogi 222, przez kolejne 3 miesiące, autobusy PKS relacji Gdańsk-Starogard i Starogard-Gdańsk będą jeździły objazdem przez miejscowości Rościszewo i Sobowidz. Bardzo prosimy o korzystanie z tego środka transportu. Po tym okresie Wójt będzie się starał aby część kursów pozostało na tej trasie. Uzależnione jest to jednak od ilości osób podróżujących z tych miejscowości.

W dniu 10 kwietnia 2019 roku naszą gminę odwiedził Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pan Jarosław Gowin. Pan Minister uczestniczył w spotkaniu z nowo wybranymi sołtysami.