Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Raport w sprawie sytuacji epidemiologicznej na dzień 06.11.2020r

Szanowni Mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie, przekazuję Państwu raport w sprawie sytuacji epidemiologicznej w Gminie Trąbki Wielkie z danymi na dzień 06.11.2020r.:
na terenie naszej gminy mamy 88 osób, u których laboratoryjnie potwierdzono zarażenie COVID-19 175 mieszkańców naszej gminy przebywa na kwarantannie
🔴Zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa, od 9 listopada 2020, szkoły podstawowe będą pracować w trybie zdalnym. Przedszkole i punkty przedszkolne w naszych szkołach będą pracować stacjonarnie.
🔴Zmianie uległa organizacja pracy Urzędu Gminy Trąbki Wielkie. Połowa pracowników pracuje w trybie zdalnym, połowa w trybie stacjonarnym.
🔴Stacjonarnie i bez zakłóceń będziemy mogli nadal załatwić sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w wydziale ewidencji ludności i dowodów osobistych.
🔴Pozostałe sprawy możemy załatwić, korzystając z form pozwalających na uniknięcie bezpośredniego kontaktu, dzwoniąc do Urzędu Gminy, wysyłając e-miala, wrzucając pismo do skrzynki podawczej stojącej w przedsionku. W razie potrzeby, możemy skorzystać z wizyty w Punkcie Obsługi Mieszkańców działającym na parterze Urzędu Gminy.
🔴Służby komunalne odpowiadające za dostawę wody, odbiór ścieków i prace w terenie działają bez zakłóceń
🔴Ośrodki Zdrowia pracują w trybie zdalnym, przy czym personel medyczny pracuje w sposób zdalny i zmianowy.
– na najbliższe 2 tygodnie wstrzymane zostają szczepienia dzieci
🔴Do odwołania zostają zamknięte instytucje kultury: biblioteki (9-29 listopada), świetlice wiejskie i sale gimnastyczne.
🔴Proszę o dostosowanie się do nowych zasad bezpieczeństwa
Pamiętajmy o obowiązku korzystania w przestrzeni publicznej z maseczek i o zachowaniu dystansu społecznego.
🔴Proszę o dostosowanie się do nowych zasad bezpieczeństwa
Więcej aktualnych informacji znajdą Państwo w Serwisie RP: https://www.gov.pl/…/nowe-kroki-w-walce-z-koronawirusem…
Wójt Gminy Trąbki Wielkie
(-)Błażej Konkol

Accessibility