Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Spotkanie mieszkańców miejscowości Kleszczewo z Wójtem Gminy Błażejem Konkolem

Wczoraj, 9 lipca 2020 roku, o godzinie 19-tej, na otwartej przestrzeni, odbyło się spotkanie mieszkańców miejscowości Kleszczewo z Wójtem Gminy Błażejem Konkolem.

Zebranie zostało zorganizowane przez sołtysa Jana Selkę oraz przedstawicieli mieszkańców w sprawie procedury związanej z wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na wydobycie kruszywa z terenu leśnego, którego właścicielem jest Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasów Państwowe.

Wójt przedstawił obecny stan prac nad uzgodnieniami w raporcie oddziaływania na środowisko dla tej inwestycji sporządzony przez inwestora. Podczas spotkania mieszkańcy zadawali liczne pytania w omawianym zakresie.

Wójt Gminy Trąbki Wielkie bardzo dziękuje wszystkim obecnym za aktywny udział i rzeczową, merytoryczną dyskusję na wysokim poziomie oraz poinformował, że będzie na bieżąco przekazywał jaki jest postępach w pracach nad tym dokumentem.
Bardzo dziękuje sołtysowi i Radnemu Rady Gminy Trąbki Wielkie Janowi Selce oraz gronu mieszkańców za zorganizowanie spotkania, dobre nagłośnienie i sprawne przeprowadzenie spotkania.

Accessibility