14. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w Wędkarstwie

Na Jeziorze Małym Mierzeszyńskim odbyły się 14. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w wędkarstwie. Tym razem w wędkarstwie gruntowym typu feeder. Startowało w nich 24 wędkarzy z 9 sołectw. W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Adam Lataszewicz z Sobowidza, drugi był Krzysztof Zdun (obaj z Sobowidza), a trzeci – Kamil Kapicki z Ełganowa. W klasyfikacji sołectw pierwsze miejsce zajął Sobowidz, drugie – Gołębiewo Wielkie, a trzecie – Ełganowo. Kolejne miejsca zajęły następujące sołectwa: Kaczki, Postołowo, Trąbki Wielkie i ex aequo: Kłodawa, Łaguszewo i Mierzeszyn. Nagrody wręczali: Przewodniczący Rady Gminy Trąbki Wielkie Zbigniew Leszczyński, radni: Justyna Perka i Grzegorz Żukowski, a także Prezes Fundacji Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci „Pan Władek” Władysław Ornowski. Sędziami byli: Zbigniew Pyśko i Szczepan Hawryło, którym bardzo dziękujemy za sprawne przeprowadzenie zawodów.